Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Viva Italia – Fiat 500. Kurs z wycieczką

Viva Italia to nauka jazdy Fiatem 500. Znakomity wybór dla każdego kto chce jeździć w czasie kursu kultową pięćsetką i tym samym samochodem zdawać egzamin państwowy w poznańskim WORD. W ramach kursu Viva Italia dajemy Tobie pełen kurs prawa jazdy kategorii B uroczym samochodem Fiat 500. Ten sam samochód podstawimy na egzamin państwowy w WORD Poznań co sprawi, że będziesz zdawać egzamin w znanym sobie samochodzie.

 

Weź udział w kursie – Wygraj Wycieczkę do Włoch!

 

Wśród Kursantów, którzy wybiorą kurs Viva Italia Fiatem 500, ukończą go i zdadzą z wynikiem pozytywnym egzamin państwowy wylosujemy wycieczkę objazdową po najciekawszych włoskich miastach. Losowanie wycieczki wśród naszych Kursantów wybierających kurs Viva Italia odbędzie się 2 razy w roku. Będziecie mogli wybrać się na kilka dni do Włoch z osobą towarzyszącą i zobaczyć dlaczego tak bardzo lubimy Włochy!

 

wycieczka do włoch

 

Dlaczego warto wybrać kurs samochodem Fiat 500?

 

  1. fiat 500 high szkoła jazdyFiat 500 to fantastyczny samochód – małe rozmiary, znakomita widoczność i łatwość prowadzenia. To wszystko co potrzebne początkującym aby jazda stała się przyjemnością. Piękna linia Fiata 500 i bardzo bogate wyposażenie naszego egzemplarza dodatkowo ułatwiają i uprzyjemniają jazdę. Nasz Fiat 500 jest wyposażony m.in. w klimatyzację, szklany dach oraz najnowszej generacji wyświetlacz TFT. Oczywiście nie brakuje w nim systemów bezpieczeństwa (ABS, ASR, ESP). Czujniki parkowania i asystent ruszania na wzniesieniu dopełniają wyposażenie i sprawiają, że jazda 500-tką to czysta przyjemność.
  2. Podstawimy Fiata 500 na egzamin w WORD, czyli uczysz się i zdajesz tym samym egzemplarzem samochodu.
  3. Na widok naszej 500-tki na twarzach innych kierowców pojawia się szeroki uśmiech. Nie wiemy dlaczego, ale jakoś chętniej wpuszczają przed siebie 500-tkę 😉
  4. Wykupując kurs Viva Italia bierzesz udział w losowaniu wycieczki do Włoch – jeżeli wygrasz to odwiedzisz piękną Italię wraz z osobą towarzyszącą.

 

Szczegółowe informacje dotyczące kursu Fiatem 500 w HigH Szkoła Jazdy znajdziesz w Dziale WARIANTY KURSÓW KAT. B

 

Śledź też na bieżąco informacje o ofercie HigH na naszym profilu FACEBOOK/HIGH SZKOŁA JAZDY