Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs B dopasowany do Kursanta

 

Kurs prawa jazdy to zajęcia teoretyczne, ćwiczenia z pierwszej pomocy i jazdy szkoleniowe. Całość jest regulowana przepisami. Nasza szkoła każdy kurs na prawko jazdy realizuje zgodnie z przepisami. Jesteśmy OSK z dodatkowym poświadczeniem Prezydenta Miasta Poznania i Akredytacją Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, dlatego możemy organizować kurs prawa jazdy z zajęciami teoretycznymi stacjonarnymi lub przez e-learning.

 

Kurs prawa jazdy – dopasowany do czasu i potrzeb kursanta

Dopasowujemy każdy kurs do potrzeb naszych kursantów. Staramy się, aby szkolenie przebiegało sprawnie i skutecznie. Wybierz dogodną dla Ciebie opcję kursu.

 

Kilka ważnych informacji dla naszych kursantów na prawko jazdy kategorii B:

 

  • Zapisując się na kurs możesz rozpocząć szkolenie od razu. Uruchamiamy platformę e-learningową i rozpoczynasz szkolenie. W trakcie nauki możesz również przyjść na prowadzone przez nas wykłady stacjonarne. Wizyta na wykładach pozwala na uzupełnienie wiedzy lub rozwianie wątpliwości.
  • UWAGA! Szkolenie przez e-learning prowadzimy legalnie, ponieważ posiadamy dodatkowe poświadczenie Prezydenta Miasta Poznania dla OSK. W Poznaniu są tylko 3 OSK posiadające takie poświadczenie i to one mogą legalnie prowadzić szkolenie teoretyczne przez e-learning. My oczywiście poświadczenie posiadamy.
  • Po odbyciu zajęć teoretycznych w wybranej formie rozpoczynasz jazdy z naszymi instruktorami. Jazdy umawiamy w naszym Biurze Obsługi Klienta dopasowując godziny szkolenia do dyspozycyjności kursantów.
  • Jazdy szkoleniowe prowadzimy w dni robocze w godzinach od 6:00 do 22:00 zaś w weekendy w godzinach 8:00 do 16:00, według dyspozycyjności instruktorów.

 

W celu poznania szczegółów oferty koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta HigH. Pracujemy w dni robocze od 8:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 16:00.

Zadzwoń do nas – tel. 61 670 38 70

Napisz do nas – bok@high.com.pl

Znajdź nas na Facebook