Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

100% Kursantów jest zadowolonych z Instruktorów HigH

Dobry Instruktor Nauki Jazdy w Poznaniu – poznaj kadrę HigH Szkoła Jazdy

Dobry Instruktor Nauki Jazdy to przede wszystkim człowiek niezwykle cierpliwy i gotowy wyjaśnić każdą sytuację kilka razy. Dobry Instruktor Nauki Jazdy to również fachowiec od kodeksu drogowego i techniki jazdy. Jedną z najważniejszych cech jest również umiejętność przekazania wiedzy Kursantom. Właśnie tacy fachowcy od nauki jazdy pracują w OSK HigH Szkoła Jazdy w Poznaniu.

Dobry Instruktor Nauki Jazdy to również osoba, która angażuje się w szkolenie kandydatów na kierowców. Misją Instruktorów HigH jest przygotowanie przyszłych kierowców tak, aby byli bezpiecznymi uczestnikami ruchu drogowego. Naszym najważniejszym zadaniem jest takie przygotowanie Kursanta w czasie kursu prawa jazdy, aby samodzielnie był bezpieczny na drodze. Nauka jazdy to nie tylko nieustanne pokonywanie tras egzaminacyjnych. Świat nie kończy się przecież w bliskiej okolicy WORD Poznań czy innego WORD w Polsce. Instruktorzy Nauki Jazdy w HigH uczą tak, aby każdy z Kursantów doskonale sobie poradził wszędzie, gdzie da się jeździć samochodem.

Dobry Instruktor Nauki Jazdy to dobry Nauczyciel!

Każdy z pracujących w HigH Instruktorów Nauki Jazdy zdaje sobie sprawę, że jest Nauczycielem. Jest autorytetem i często specjalistą od ruchu drogowego dla Kursanta, którego uczy. Kierownictwo OSK HigH dokłada wszelkich starań, aby Instruktorzy nie zawiedli swoją wiedzą, doświadczeniem i zachowaniem naszych Kursantów.

Z przeprowadzanych właśnie badań zadowolenia Kursantów z naszych usług wynika, że 100% Kursantów jest zadowolona z wiedzy Instruktorów, którzy ich uczyli w HigH. To dla nas świetna wiadomość! Dbamy o to, żeby w HigH uczyli tylko najlepsi Instruktorzy – proces zostania naszym Nauczycielem nie jest łatwy – już na początku trzeba się wykazać ogromną wiedzą i umiejętnościami, ale także podejściem do Kursanta. Zatrudnienie to jednak nie koniec, bo nasi Instruktorzy reglanie odbywają szkolenia z metodyki nauczania i wiedzy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasi Kursanci są w najlepszych rękach.

Bardzo dziękujemy naszym Kursantom za to, że nas doceniają. Dzięki temu mamy energię, żeby starać się jeszcze bardziej i uczyć kolejne pokolenia przyszłych Kierowców.

Jeżeli chcesz poznać naszych Instruktorów to zajrzyj do NASZEJ GALERII PRACOWNIKÓW HIGH.

Ekipa HigH