Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Terminy zajęć

Terminy rozpoczęcia Regularnych Kursów Prawa Jazdy:

Kurs kat. B rozpoczynamy 22 CZERWCA 2021 roku o godz. 17:00. Wykłady na kursie Prawa Jazdy w HigH Szkoła Jazdy prowadzimy w sposób ciągły.

Terminy zaplanowanych zajęć można sprawdzać w kalendarzu opublikowanym poniżej.

Kiedy prowadzimy wykłady na kursie Prawa Jazdy?

wykłady na kursie prawa jazdyOd września wprowadziliśmy nowy system teorii ciągłej. Zajęcia teoretyczne składają się z 5 Wykładów. 4 z nich są wspólne dla kat. A i B.

Wykłady na prawo jazdy dla motocyklistów są prowadzone oddzielnie w części specjalistycznej. Mamy wiele do powiedzenia przyszłym motocyklistom.

Zajęcia mają przypisane numery. Każdy numer oznacza konkretny temat Wykładu, który zawsze jest niezmienny. Treść każdego Wykładu o danym numerze jest identyczna. Dzięki temu Wykłady można rozplanować w najwygodniejszych dla siebie terminach.

UWAGA! Wykłady nie mają „początku i końca”. Zajęcia z teorii można rozpocząć od dowolnego momentu. Wykłady składają się z odrębnych, niezależnych od siebie tematów i kolejność ich poznawania nie ma znaczenia.

Co zrobić żeby zapisać się na zajęcia?

Skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta osobiście, telefonicznie lub wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Na wszystkie zajęcia zamieszczone w poniższym kalendarzu obowiązują zapisy prowadzone przez Biuro Obsługi Klienta. W przypadku dużego zainteresowania danym terminem, osoby, które zarezerwują sobie wcześniej miejsce, maja pierwszeństwo w sali wykładowej. W razie zbyt dużej liczby chętnych, osoby spoza listy, mogą nie wejść na Zajęcia.

 


Poniższy kalendarz służy tylko celom informacyjnym.