Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Czas trwania jazd. Punktualność!

Jazdy z Instruktorem to dla Kursanta czas nauki. Instruktor w tym czasie musi być skoncentrowany na swojej pracy i dopilnować, aby Kursant nie popełnił błędu. Zadaniem Instruktora jest również zareagowanie na ewentualne błędy, co wymaga często refleksu i odpowiedniej, sprawnej reakcji. Można śmiało powiedzieć, że praca Instruktora nauki jazdy to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Instruktor musi uważać, aby Kursant nie spowodował kolizji czy wypadku.

 

jazdy z instruktorem

 

Jazdy z Instruktorem w HigH – czas trwania jazd, czas pracy Instruktora

 

Dbając o jakość szkolenia i nie chcąc odbierać czasu szkolenia naszych Kursantów wprowadziliśmy zasadę, że każda jazda szkoleniowa w ramach kursu prawa jazdy kat. B trwa 1 godzinę i 45 minut. W ten sposób każdy z naszych Kursantów kat. B ma co najmniej 17 spotkań w ramach kursu. Jazdy umawiamy o pełnych godzinach, co oznacza, że między każdymi jazdami Instruktor ma 15 minut płatnej przerwy. Pozwala Mu to na chwilę odpoczynku czy zjedzenie śniadania, nie musi w ten sposób zabierać czasu z jazd Kursantów.

 

Czas kursu wykorzystujemy w 100% na indywidualne szkolenie naszego Kursanta. Dlatego zadbaliśmy o to, aby Kursanci mieli dodatkowe dwie jazdy w ramach kursu (17 spotkań zamiast 15), zaś instruktorzy mają czas pomiędzy jazdami na chwilę odpoczynku i przygotowanie się do kolejnych zajęć.