Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Bezpłatne warsztaty bezpieczeństwa. 08.12.2019

Warsztaty bezpieczeństwa prowadzone w Skoda Auto Szkoła, dysponującą interaktywnym centrum szkoleniowym Skoda Auto Lab oraz profesjonalnym i certyfikowanym autodromem do szkoleń dla kierowców samochodów. Zapraszamy na profesjonalne zajęcia dla młodych kierowców.

W dniu 8 grudnia 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkich naszych byłych i obecnych kursantów. Zabierzcie osoby towarzyszące. Organizujemy specjalne warsztaty bezpieczeństwa w Skoda Auto Lab. Widzimy się chwilę przed 12:00 w budynku Skoda Auto Szkoła w Poznaniu, ul. Głogowska 425. Na miejscu czekać na Was będą instruktorzy HigH Szkoła Jazdy oraz trenerzy Skoda Auto Lab.

Zajęcia będą prowadzone szczególnie z myślą o młodych kierowcach. Zabierz znajomych, którzy dopiero zmierzają do zdobycia uprawień lub tych, którzy niedawno je nabyli. Będzie nam również bardzo miło jeżeli w trakcie zajęć będziemy mogli gościć osoby towarzyszące młodym kierowcą, ich rodziców i znajomych. Poświęcimy odpowiednią ilość czasu aby porozmawiać o bezpieczeństwie na drodze oraz asertywności za kierownicą.

Uczestnicy będą mogli skorzystać również ze specjalnej oferty szkoleń dostępnych w Skoda Auto Szkoła. Niespodziankę przygotowała również HigH Szkoła Jazdy.

Bezpłatne warsztaty bezpieczeństwa to jedna z inicjatyw najlepszych firm szkoleniowych. Wspólne działania ośrodka szkolenia kierowców i ośrodka doskonalenia techniki jazdy mają prowadzić do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. Wszystkim nam powinno zależeć na tym, aby na drogach było coraz bezpieczniej. Udział w warsztatach bezpieczeństwa to duża dawka niezbędnej motoryzacyjnej wiedzy o bezpieczeństwie w samochodzie.