• Telefony kontaktowe

  OSK Poznań tel. 61 670 38 70  *  OSK Gniezno tel. 666 175 959

  Kursy instruktorskie i kontakt do właściciela: 694 300 255

Telefony
nauka jazdy kat B
Kursy prawa jazdy
Prowadzimy kursy prawa jazdy kat. A i B. Najnowsze modele samochodów i profesjonalni instruktorzy to nasze największe atuty.
Czytaj więcej...
nauka i doskonalenie jazdy na motocyklu
SzkolenieMotocyklowe.pl
Prowadzimy szkolenia doskonalenia jazdy na torach w całej Polsce. Kadra to instruktorzy techniki jazdy
Czytaj więcej...
Prawo jazdy kategorii B+E
Kategoria B+E
Organizujemy kursy prawa jazdy kategorii B+E. Pozwala ona na jazdę z przyczepą.
Czytaj więcej...
Szkolenia dla kierowców zawodowych
Zawodowi kierowcy
Szkolenia kwalifikacji wstępnej i okresowej dla kierowców zawodowych. Nasza specjalność to elastyczność i szkolenia przez e-learning!
Czytaj więcej...
Szkolenie po angielsku | driving licence in english
Driving in English!
We offer to carry out theoretical and practical training in the framework of categories A and B driving courses in English.
Czytaj więcej...
Drukuj

Warsztaty doskonalenia zawodowego

Obowiązujące przepisy Ustawy o kierujących nakładają na instruktorów obowiązek odbywania w każdym roku warsztatów doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy. Warsztaty dla instruktorów z jednej strony są obowiązkowe, zaś z drugiej powinny stanowić czas na doskonalenie umiejętności i wiedzy instruktora nauki jazdy.

HigH Szkoła Jazdy powołała do życia kilka lat temu Szkołę Instruktorów, która szkoliła do tej pory przyszłych instruktorów nauki jazdy w ramach kursów kwalifikacyjnych dla instruktorów nauki jazdy oraz instruktorów techniki jazdy wg autorskiego programu, który m.in. uzyskał akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

warsztaty dla instruktorów nauki jazdy

HigH Szkoła Jazdy i Szkoła Instruktorów podjęła współpracę z Auto Szkołą Tadeusza Toczka, renomowanym ośrodkiem szkolenia kierowców posiadającym dodatkowe poświadczenie OSK wydane przez starostę. Na podstawie zawartej współpracy HigH Szkoła Jazdy i Szkoła Instruktorów będą organizować warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy w Poznaniu i okolicy korzystając m.in. z odpowiednio przygotowanej do szkolenia infrastruktury.

Oczywiście warsztaty dla instruktorów będą prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami, wg najwyższych standardów jakości od zawsze obowiązujących w HigH SJ. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie zgodne ze wzorem określonym w przepisach i ma obowiązek dostarczyć ten dokument do starosty, który wydał mu uprawnienia instruktora nauki jazdy. W przeciwnym przypadku jeżeli spóźni się i nie dostarczy do 7 stycznia kolejnego roku zostanie skreślony z ewidencji instruktorów.

Program warsztatów (zgodnie z obowiązującymi przepisami - Rozporządzenie MTBiGM z dnia 13 lipca 2012 roku w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców - Dz.U. 2012 poz. 1019) zawiera następujące zajęcia:

 • psychologia
 • metodyka nauczania
 • prawo o ruchu drogowym
 • technika kierowania i obsługa pojazdu
 • bezpieczeństwo ruchu drogowego
 • zasady prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców
 • omówienie najczęściej popełnianych błędów przez instruktorów podczas szkolenia oraz przez kursantów podczas egzaminu państwowego
 • zajęcia praktyczne z zasad prowadzenia szkolenia na placu manewrowym oraz w ruchu drogowym

Wykładowcy - zajęcia poprowadzą instruktorzy spełniający wymagania stawiane przepisami i współpracujący z Auto Szkołą oraz HigH Szkołą Jazdy, instruktorzy techniki jazdy oraz absolwenci kursów egzaminatorskich, którzy odbyli praktyki z zakresu egzaminowania w różnych WORD. Zajęcia w zakresie doskonalenia techniki jazdy poprowadzą instruktorzy techniki jazdy posiadający odpowiednie uprawnienia.

Warsztaty ogólne (kat. B) i specjalne dla kategorii motocyklowych (A1, A2, A, AM)

Warsztaty organizowane przez Auto Szkołę we współpracy z HigH Szkoła Jazdy i Szkołą Instruktorów będą realizowane dla kategorii B prawa jazdy oraz kategorii "motocyklowych" (czyt. A1, A2, A oraz AM). Obowiązujące przepisy nie nakazują udziału instruktora w warsztatach dla każdej kategorii którą posiada, zatem wybór rodzaju warsztatów należy do instruktora. Proponujemy udział w specjalnych warsztatach dla instruktorów kategorii motocyklowych, ze względu na szczególny charakter tych zajęć.

Miejsce prowadzenia zajęć - będzie każdorazowo podane przy konkretnych terminach szkolenia publikowanych w naszym systemie zapisów na warsztaty.

Terminy zajęć i liczba miejsc - zapraszamy do systemu zapisów w którym publikujemy terminy warsztatów oraz dostępność miejsc. Liczba miejsc na każdych warsztatach jest ograniczona, a maksymalna liczba uczestników każdorazowo jest podana w systemie zapisów. Aby zapisać się na zajęcia wystarczy kliknąć w wybrany termin, wypełnić formularz zgłoszeniowy i postępować dalej zgodnie z informacjami otrzymanymi drogą email.

Cennik warsztatów:

Warsztaty podstawowe kat. B - 550 zł / osoby

Warsztaty dedykowane dla kat. A1, A2, A, AM - 750 zł / osoby

Przewidujemy możliwość indywidualnych negocjacji ceny zajęć dla OSK które będą zgłaszały grupy instruktorów na warsztaty.

Istnieje również możliwość wzbogacenia programu warsztatów o dodatkowe zajęcia z zakresu doskonalenia techniki jazdy zarówno w zakresie kat. B jak również kat. motocyklowych (np. zajęcia na torze). Cena takich warsztatów będzie kalkulowana oddzielnie po zgłoszeniu się osób zainteresowanych.

Kontakt w sprawie warsztatów, zapisów:

Biuro HigH Szkoła Jazdy - tel. 61 670 38 70 czynny od pon. do pt. w godz. 10:00 do 18:00. Zapytania możecie Państwo kierować również na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na warsztaty

W wybranej kategorii nie ma szkoleń

Zapisy na kurs - formularz

zapisy na kurs prawa jazdyKliknij w ikonę i wypełnij formularz zgłoszeniowy na kurs prawa jazdy.

Co i kiedy? - kalendarz

kalendarz szkoleń i kursówZajrzyj do naszego kalendarza. Podajemy terminy organizowanych szkoleń i kursów.

Regulaminy

regulaminy highTutaj znajdziesz regulaminy szkoleń i kursów w naszej szkole.

Akredytacje i referencje

dokumenty firmyTutaj znajdziesz nasze referencje oraz dokumenty akredytacyjne.