• Telefony kontaktowe

    OSK Poznań tel. 61 670 38 70  *  OSK Gniezno tel. 666 175 959

    Kursy instruktorskie i kontakt do właściciela: 694 300 255

Telefony
nauka jazdy kat B
Kursy prawa jazdy
Prowadzimy kursy prawa jazdy kat. A i B. Najnowsze modele samochodów i profesjonalni instruktorzy to nasze największe atuty.
Czytaj więcej...
nauka i doskonalenie jazdy na motocyklu
SzkolenieMotocyklowe.pl
Prowadzimy szkolenia doskonalenia jazdy na torach w całej Polsce. Kadra to instruktorzy techniki jazdy
Czytaj więcej...
Prawo jazdy kategorii B+E
Kategoria B+E
Organizujemy kursy prawa jazdy kategorii B+E. Pozwala ona na jazdę z przyczepą.
Czytaj więcej...
Szkolenia dla kierowców zawodowych
Zawodowi kierowcy
Szkolenia kwalifikacji wstępnej i okresowej dla kierowców zawodowych. Nasza specjalność to elastyczność i szkolenia przez e-learning!
Czytaj więcej...
Szkolenie po angielsku | driving licence in english
Driving in English!
We offer to carry out theoretical and practical training in the framework of categories A and B driving courses in English.
Czytaj więcej...
Drukuj

Kurs na instruktora nauki jazdy

Zajęcia prowadzą instruktorzy i wykładowcy z wieloletnim stażem w zawodzie. Nauczysz się wszystkiego co pozwoli Tobie zdać egzamin państwowy i przygotować się do przyszłej pracy w zawodzie.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnym kursie zapraszamy do wypełniania FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KURS

Kurs na instruktora - informacje

instruktor nauki jazdy

HigH Szkoła Jazdy we współpracy z Auto Szkołą prowadzi kursy dla instruktorów nauki jazdy kategorii A i B. Instruktorzy nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy każdego roku szkolą kilkuset kandydatów na kierowców w ramach kursów prawa jazdy kat. B w Poznaniu i Gnieźnie oraz kursu nauki jazdy na motocyklu organizowanego w ramach Motocyklowej Szkoły Jazdy HigH SJ. Instruktorzy i wykładowcy prowadzący szkolenie teoretyczne i praktyczne w ramach kursu prawa jazdy są zaangażowani w prowadzenie zajęć dla przyszłych instruktorów nauki jazdy przekazując im wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym, techniki kierowania oraz zasad prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców i praktycznej nauki jazdy. HigH Szkoła Jazdy współpracuje również z wykładowcami z zakresu metodyki nauczania i psychologii transportu.

Od kilku lat prowadzimy szkolenia dla instruktorów nauki jazdy odnosząc przy tym bardzo dobre wyniki zdawalności egzaminów państwowych. Bazując na naszym doświadczeniu i znakomitej kadrze szkoleniowej dajemy przyszłym instruktorom zasób fachowej wiedzy, którą z pewnością wykorzystają w przyszłej pracy. Dla najlepszych oferujemy stanowiska pracy w naszej szkole.

Ceny kursu

Kurs kwalifikacyjny dla instruktorów nauki jazdy kat. B kosztuje 3750 zł. Podana kwota zawiera opłatę za: zajęcia teoretyczne i praktyczne realizowane zgodnie z programem kursu, materiały edukacyjne przekazywane uczestnikom przez wykładowców oraz obowiązkowe zajęcia w ośrodku doskonalenia techniki jazdy przy wykorzystaniu naszych pojazdów szkoleniowych. Do kosztów kursu należy doliczyć: opłatę za badania lekarskie i psychologiczne, opłatę za wydanie zaświadczenia o niekaralności oraz opłatę egzaminacyjną uiszczaną na konto urzędu wojewódzkiego.

Kurs kwalifikacyjny dla instruktorów nauki jazdy kat. A kosztuje 3750 zł, zaś kurs odbywany jednocześnie w zakresie kat. A+B - 5750 zł.

UWAGA! W związku z posiadaną przez nas akredytacją kurs jest zwolniony z podatku VAT i podana przez nas cena jest ceną ostateczną. Wiele konkurencyjnych firm podaje ceny netto lub dziwnie zaniża właściwą wartość szkolenia. Kursy za kilkaset złotych są niemożliwe do przeprowadzenia chociażby ze względu na koszty zajęć w ośrodku doskonalenia techniki jazdy! Zaufaj nam - wyszkoliliśmy już setki instruktorów nauki jazdy!

Kurs z akredytacją

Nasza firma uzyskała Akredytację Kuratora Oświaty na kurs dla instruktorów nauki jazdy co potwierdza najwyższą jakość prowadzonego szkolenia, wysokie kwalifikacje kadry szkoleniowej oraz jakość przygotowywanych materiałów szkoleniowych i uzupełniających cykl szkolenia dla instruktorów nauki jazdy.

W razie potrzeby kontaktu telefonicznego prosimy dzwonić do biura w Poznaniu - tel. 61 670 38 70. W odpowiedzi na bardzo szczegółowe pytania pomoże Marcin Kukawka - tel. 694 300 255.

Jesteśmy właścicielem Szkoły Instruktorów i wszelkie informacje, która posiądziecie Państwo ze wskazanej strony odnoszą się właśnie do organizowanych przez nas kursów i szkoleń.

Zapisy na kurs - formularz

zapisy na kurs prawa jazdyKliknij w ikonę i wypełnij formularz zgłoszeniowy na kurs prawa jazdy.

Co i kiedy? - kalendarz

kalendarz szkoleń i kursówZajrzyj do naszego kalendarza. Podajemy terminy organizowanych szkoleń i kursów.

Regulaminy

regulaminy highTutaj znajdziesz regulaminy szkoleń i kursów w naszej szkole.

Akredytacje i referencje

dokumenty firmyTutaj znajdziesz nasze referencje oraz dokumenty akredytacyjne.