• Telefony kontaktowe

  OSK Poznań tel. 61 670 38 70  *  OSK Gniezno tel. 666 175 959

  Kursy instruktorskie i kontakt do właściciela: 694 300 255

Telefony
nauka jazdy kat B
Kursy prawa jazdy
Prowadzimy kursy prawa jazdy kat. A i B. Najnowsze modele samochodów i profesjonalni instruktorzy to nasze największe atuty.
Czytaj więcej...
nauka i doskonalenie jazdy na motocyklu
SzkolenieMotocyklowe.pl
Prowadzimy szkolenia doskonalenia jazdy na torach w całej Polsce. Kadra to instruktorzy techniki jazdy
Czytaj więcej...
Prawo jazdy kategorii B+E
Kategoria B+E
Organizujemy kursy prawa jazdy kategorii B+E. Pozwala ona na jazdę z przyczepą.
Czytaj więcej...
Szkolenia dla kierowców zawodowych
Zawodowi kierowcy
Szkolenia kwalifikacji wstępnej i okresowej dla kierowców zawodowych. Nasza specjalność to elastyczność i szkolenia przez e-learning!
Czytaj więcej...
Szkolenie po angielsku | driving licence in english
Driving in English!
We offer to carry out theoretical and practical training in the framework of categories A and B driving courses in English.
Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
Poprzedni Następny
Unikaj ryzyka na drodze

Chcesz lepiej i bezpieczniej kierować samochodem? Oferujemy szkolenia z ryzyka w ruchu drogowym prowadzone przez instruktorów z wykorzystaniem płyty poślizgowej. Zajęcia odbywają się w Poznaniu na terenie HigH Szkoła Bezpiecznej...

Czytaj więcej
Prawko kat. B i jazda na moto - szkolimy!

Prowadzimy szkolenia dla wszystkich, którzy posiadają prawo jazdy kategorii B i chcą zgodnie z przepisami kierować motocyklami o pojemności do 125 ccm.   Zgodnie z nowymi przepisami każdy kto posiada od co...

Czytaj więcej
Kat. B+E - przyczepa

Wprowadziliśmy do oferty szkolenie kategorii B+E. Potrzebujesz prawo jazdy do kierowania samochodem z przyczepą? To jest właśnie kurs dla Ciebie. Po kursie zdajesz tylko egzamin praktyczny. 

Czytaj więcej
Teoria przez e-learning

Oferujemy możliwość wykorzystania profesjonalnej platformy e-learningowej do nauki jazdy jako uzupełniającej formy szkolenia teoretycznego. Każdy z uczestników kursu prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy może zdecydować i wybrać dodatkową opcję umożliwiającą...

Czytaj więcej
Kat. B z automatem

Oferujemy kurs prawa jazdy kategorii B samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Do tego celu dysponujemy pojazdem marki Renault Megane CC i ten sam pojazd jest wykorzystywany podczas egzaminu państwowego w...

Czytaj więcej
Najnowsze technologie na kursie!

Najnowsze technologie na kursie prawa jazdy w HigH SJ! Uruchomiliśmy system rejestrowania i publikowania tras, którymi jeżdżą nasi kursanci podczas szkolenia kategorii B. Trasy po każdej zakończonej jeździe będą wysyłane na...

Czytaj więcej
Najlepsi w Poznaniu

Zestawienie portalu Gazeta.pl z 5 czerwca 2013 potwierdza nasze przypuszczenia. Jesteśmy najlepiej przygotowującym do egzaminu Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Poznaniu! Gratulujemy Naszym Kursantom świetnych wyników!

Czytaj więcej
Prawo jazdy AM

Prowadzimy kursy kat. AM - dawniej karta motorowerowa. Wykłady i jazdy prowadzimy zgodnie z wytycznymi w obowiązujących przepisach i perfekcyjnie przygotowujemy do egzaminu w WORD. Więcej informacji: Karta Motorowerowa -...

Czytaj więcej
Kurs kat. A, A1, A2

Zapraszamy na KURS KAT. A, A1, A2 i AM.Chcesz nauczyć się dobrze jeździć? Zapraszamy - to kurs dla Ciebie! Pamiętaj, że instruktorzy prowadzący szkolenie w HigH Szkoła Jazdy prowadzą również...

Czytaj więcej
Wysoka czy uczciwa cena za kurs?

Przeczytaj i oceń, zapytaj znajomych którzy kurs mają już za sobą, pomyśl jak to jest z tymi cenami prawka. Zapraszamy do lektury: Wysoka czy uczciwa cena za kurs?

Czytaj więcej
HigH to solidny OSK! Dlaczego?

W tym artykule postaramy się przekonać Cię, że działamy jak porządny i rzetelny ośrodek szkolenia kierowców. Co nas odróżnia od innych? Co nas wyróżnia wśród szkół nauki jazdy? Dlaczego jesteśmy...

Czytaj więcej
Eco-driving

Instruktorzy techniki jazdy - eksperci od oszczędnej jazdy - nauczą Cię jak zmniejszyć  zużycie paliwa, jeździć bezpieczniej, a jednocześnie szybko i sprawnie. Przekonaj się - koszt szkolenia zwróci się bardzo...

Czytaj więcej
Drukuj

Nowa procedura kursu prawa jazdy

Ustawa o kierujących w 2013 roku wprowadziła wiele zmian w zakresie ubiegania się o uzyskanie uprawnień do kierowania. Poniżej prezentujemy krótką ściągawkę tego co, gdzie i jak załatwić aby zapisać się na kurs prawa jazdy i dotrzeć do egzaminu państwowego w WORD.

 1. Podejmujesz decyzję o tym, że chcesz uzyskać prawo jazdy dowolnej kategorii.
 2. badania-lekarskieUdajesz się do lekarza uprawnionego do badania kierowców celem uzyskania zaświadczenia. Zaświadczenie będzie Ci potrzebne już przed rozpoczęciem kursu, w wydziale komunikacji.
 3. Wykonujesz fotografię lewego profilu twarzy z odkrytym lewym uchem o wymiarach 35x45 mm
 4. Udajesz się do właściwego wydziału komunikacji. Możesz wybrać wydział komunikacji właściwy ze względu na miejsce stałego zameldowania lub miejsce zamieszkania (np. kiedy meldunek masz w innym odległym mieście, a studiujesz lub pracujesz w Poznaniu - możesz wybrać Wydział Komunikacji m. Poznania na ul. Gronowej lub Starostwo Powiatowe w Poznaniu na ul. Jackowskiego). Ważne jednak aby wybrać rozsądnie. Pamiętaj, że chcąc uzyskać PKK w innym miejscu niż zameldowanie trzeba to uzasadnić (np. studnia, wynajem mieszkania itp.). Do tego na prawie jazdy znajdzie się wówczas wskazany adres zamieszkania co nie zawsze się opłaca bo kolejna wymiana dokumentu i zmiana adresu na zameldowania będzie się wiązała z dodatkowym kosztem.
 5. W wydziale komunikacji wypełniasz wniosek o wydanie prawa jazdy, załączasz zaświadczenie lekarskie oraz fotografię. Urzędnik sprawdza czy nie występują przeszkody w ubieganiu się o prawo jazdy (np. zakaz prowadzenia pojazdów wydany przes sąd) i jeżeli przeszkód nie ma wydaje osobie zainteresowanej PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ - kod do systemu teleinformatycznego do którego dostęp mają urząd, legalnie działające OSK i WORD.
 6. Z wydanym PKK udajesz się do wybranego OSK (zapraszamy do HigH SJ) i rozpoczynasz kurs prawa jazdy wybranej przez Ciebie kategorii. OSK na podstawie wydanego Tobie PROFILU - kodu rejestruje Cię jako swojego kursanta.
  UWAGA! Wybierając OSK wybierz taki, który ma m.in. funkcjonujące biuro gdzie w razie potrzeby możesz załatwić różne formalności. Dobrze też wybrać szkołę nauki jazdy, która nie zniknie w czasie trwania Twojego kursu (czyli większe, istniejące od kilku lat OSK są z reguły bardziej wiarygodne). Pamiętaj, że nie ma możliwości zmiany OSK w którym odbywasz kurs do czasu aż dotychczasowy OSK nie zwróci twojego PKK do systemu urzędu. Jeżeli źle trafisz możesz mieć duży problem z uzyskaniem prawa jazdy. PKK wydaje się tylko jeden raz do jednej kategorii prawa jazdy.
 7. Rozpoczynasz kurs prawa jazdy i odbywasz zajęcia teoretyczne. Wybierz szkołę, która rzeczywiście prowadzi zajęcia, gdyż kończy się era testów wyuczonych na pamięć. Teraz najważniejsze jest aby przystępując do egzaminu w WORD znać zasady prawa o ruchu drogowym - to pozwoli udzielić odpowiedzi na pytania testowe generowane w czasie rzeczywistym. Może ich być nieskończenie wiele, tak samo jak nieskończenie wiele jest sytuacji na drodze podczas jazdy. Dobrze poprowadzona część teoretyczna daje gwarancję sukcesu na egzaminie teoretycznym.
  UWAGA! Zgodnie z nowymi przepisami OSK ma obowiązek zgłaszać w systemie informatycznym wszystkie zajęcia w których bierzesz udział. Urzędnicy mają możliwość skontrolować, czy ktoś rzeczywiście bierze udział w zajęciach!
 8. Po zakończeniu części teoretycznej rozpoczynasz szkolenie praktyczne i po jego zakończeniu obowiązkowo przystępujesz do egzaminu wewnętrznego. Jego termin musi zostać zgłoszony do OSK co najmniej 3 dni przed wyznaczonym terminem i ponownie urzędnicy mają możliwość uczestniczyć w przebiegu egzaminu wewnętrznego w OSK.
 9. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wewnętrznego OSK aktualizuje PKK i przesyła informacje do WORD, a Ty możesz udać się do WORD i zapisać na egzamin państwowy. Od momentu wejścia w życie nowych przepisów przestaje się wydawać papierowe zaświadczenia o ukończeniu kursu prawa jazdy.
Podejmujesz decyzję o tym, że chcesz uzyskać prawo jazdy dowolnej kategorii

Zapisy na kurs - formularz

zapisy na kurs prawa jazdyKliknij w ikonę i wypełnij formularz zgłoszeniowy na kurs prawa jazdy.

Co i kiedy? - kalendarz

kalendarz szkoleń i kursówZajrzyj do naszego kalendarza. Podajemy terminy organizowanych szkoleń i kursów.

Regulaminy

regulaminy highTutaj znajdziesz regulaminy szkoleń i kursów w naszej szkole.

Akredytacje i referencje

dokumenty firmyTutaj znajdziesz nasze referencje oraz dokumenty akredytacyjne.