• Telefony kontaktowe

    OSK Poznań tel. 61 670 38 70  *  OSK Gniezno tel. 666 175 959

    Kursy instruktorskie i kontakt do właściciela: 694 300 255

Telefony
nauka jazdy kat B
Kursy prawa jazdy
Prowadzimy kursy prawa jazdy kat. A i B. Najnowsze modele samochodów i profesjonalni instruktorzy to nasze największe atuty.
Czytaj więcej...
nauka i doskonalenie jazdy na motocyklu
SzkolenieMotocyklowe.pl
Prowadzimy szkolenia doskonalenia jazdy na torach w całej Polsce. Kadra to instruktorzy techniki jazdy
Czytaj więcej...
Prawo jazdy kategorii B+E
Kategoria B+E
Organizujemy kursy prawa jazdy kategorii B+E. Pozwala ona na jazdę z przyczepą.
Czytaj więcej...
Szkolenia dla kierowców zawodowych
Zawodowi kierowcy
Szkolenia kwalifikacji wstępnej i okresowej dla kierowców zawodowych. Nasza specjalność to elastyczność i szkolenia przez e-learning!
Czytaj więcej...
Szkolenie po angielsku | driving licence in english
Driving in English!
We offer to carry out theoretical and practical training in the framework of categories A and B driving courses in English.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny
Kat. B+E - przyczepa

Wprowadziliśmy do oferty szkolenie kategorii B+E. Potrzebujesz prawo jazdy do kierowania samochodem z przyczepą? To jest właśnie kurs dla Ciebie. Po kursie zdajesz tylko egzamin praktyczny. 

Czytaj więcej
Teoria przez e-learning

Oferujemy możliwość wykorzystania profesjonalnej platformy e-learningowej do nauki jazdy jako uzupełniającej formy szkolenia teoretycznego. Każdy z uczestników kursu prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy może zdecydować i wybrać dodatkową opcję umożliwiającą...

Czytaj więcej
Kursy i szkolenia na raty

Robisz kurs prawa jazdy i płacisz ratę miesięczną tylko 70 zł - czy to możliwe? Oczywiście, że tak! HigH Szkoła Jazdy, na mocy podpisanych umów z bankami i operatorami kredytowymi, udziela kredytów...

Czytaj więcej
Kat. B z automatem

Oferujemy kurs prawa jazdy kategorii B samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Do tego celu dysponujemy pojazdem marki Renault Megane CC i ten sam pojazd jest wykorzystywany podczas egzaminu państwowego w...

Czytaj więcej
Najnowsze technologie na kursie!

Najnowsze technologie na kursie prawa jazdy w HigH SJ! Uruchomiliśmy system rejestrowania i publikowania tras, którymi jeżdżą nasi kursanci podczas szkolenia kategorii B. Trasy po każdej zakończonej jeździe będą wysyłane na...

Czytaj więcej
Najlepsi w Poznaniu

Zestawienie portalu Gazeta.pl z 5 czerwca 2013 potwierdza nasze przypuszczenia. Jesteśmy najlepiej przygotowującym do egzaminu Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Poznaniu! Gratulujemy Naszym Kursantom świetnych wyników!

Czytaj więcej
Prawo jazdy AM

Prowadzimy kursy kat. AM - dawniej karta motorowerowa. Wykłady i jazdy prowadzimy zgodnie z wytycznymi w obowiązujących przepisach i perfekcyjnie przygotowujemy do egzaminu w WORD. Więcej informacji: Karta Motorowerowa -...

Czytaj więcej
Kurs kat. A, A1, A2

Zapraszamy na KURS KAT. A, A1, A2 i AM.Chcesz nauczyć się dobrze jeździć? Zapraszamy - to kurs dla Ciebie! Pamiętaj, że instruktorzy prowadzący szkolenie w HigH Szkoła Jazdy prowadzą również...

Czytaj więcej
Wysoka czy uczciwa cena za kurs?

Przeczytaj i oceń, zapytaj znajomych którzy kurs mają już za sobą, pomyśl jak to jest z tymi cenami prawka. Zapraszamy do lektury: Wysoka czy uczciwa cena za kurs?

Czytaj więcej
HigH to solidny OSK! Dlaczego?

W tym artykule postaramy się przekonać Cię, że działamy jak porządny i rzetelny ośrodek szkolenia kierowców. Co nas odróżnia od innych? Co nas wyróżnia wśród szkół nauki jazdy? Dlaczego jesteśmy...

Czytaj więcej
Eco-driving

Instruktorzy techniki jazdy - eksperci od oszczędnej jazdy - nauczą Cię jak zmniejszyć  zużycie paliwa, jeździć bezpieczniej, a jednocześnie szybko i sprawnie. Przekonaj się - koszt szkolenia zwróci się bardzo...

Czytaj więcej
Prawo jazdy zatrzymane za punkty?

Zatrzymali Tobie prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych? Musisz zdać ponownie egzamin sprawdzający lub egzamin po okresie zatrzymania prawa jazdy? Przygotujemy Cię do egzaminu sprawdzającego!

Czytaj więcej
Drukuj

Zapisy na kurs

Terminy szkolenia na kategorie motocyklowe w 2014 roku

Zapisy na kursy prawa jazdy kategorii A, A1, A2 i AM prowadzimy na bieżąco w naszym biurze w Poznaniu przy ulicy Chwaliszewo 76. Terminy zajęć teoretycznych dla motocyklistów ustalamy z wyprzedzeniem i odbywają się one raz w miesiącu, w dni powszednie po godzinie 17:00.

Bliższe informacje możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu 61 670 38 70.

Informacja w sprawie cen kursów motocyklowych: Ceny szkolenia A1, A2, A

Zajęcia teoretyczne dla motocyklistów

Każda osoba biorąca udział w kursie ma obowiązek zaliczyć minimum 30 godzin zajęć teoretycznych, w tym minimum 4 godziny zajęć z pierwszej pomocy. W HigH Szkoła Jazdy zajęcia zostały podzielone tak, że każdy uczestnik kursu musi odbyć zajęcia poświęcone tylko i wyłącznie tematyce motocyklowej, zajęcia z ogólnych zasad prawa o ruchu drogowym (również z ukierunkowaniem na przepisy dot. jazdy motocyklem) oraz kurs pierwszej pomocy.

Dla osób posiadających już prawo jazdy: posiadanie prawa jazdy nie zwalnia z obowiązku odbycia części teoretycznej. Mało tego przy obecnym sposobie egzaminowania warto odświeżyć sobie wiedzę z ogólnych zasad ruchu drogowego, gdyż z doświadczenia wiemy, że wielu kierowców zapomina o podstawowych zasadach obowiązujących na drodze. Ponadto zniesione zostały tzw. trasy egzaminacyjne więc nie da się nauczyć jazdy w ruchu miejskim na pamięć, jak często miało to miejsce do tej pory. Zachęcamy gorąco do udziału w wykładach. Ze swojej strony obiecujemy,  że będzie ciekawie!

Badania lekarskie na prawo jazdy

Informacja w sprawie badań dla motocyklistów: Badania lekarskie na prawo jazdy

Szkolenie non-stop

W Motocyklowej Szkole Jazdy HigH zajęcia prowadzimy przez cały rok. Przerwę robimy tylko wówczas, gdy na jezdniach leży śnieg.

Rezerwacja miejsca na kursie?

Należy udać się do biura HigH SJ i wypełnić na miejscu wniosek, podpisać umowę o kurs, dokonać wpłaty w wysokości minimum 500 zł lub podpisać umowę kredytową. Wymagamy uiszczenia pełnej opłaty za kurs do dnia rozpoczęcia zajęć praktycznych.

Chcesz dowiedzieć się jak szkolimy

Przeczytaj: Jak szkolimy na motocyklu?

Zapisy na kurs - formularz

zapisy na kurs prawa jazdyKliknij w ikonę i wypełnij formularz zgłoszeniowy na kurs prawa jazdy.

Co i kiedy? - kalendarz

kalendarz szkoleń i kursówZajrzyj do naszego kalendarza. Podajemy terminy organizowanych szkoleń i kursów.

Regulaminy

regulaminy highTutaj znajdziesz regulaminy szkoleń i kursów w naszej szkole.

Akredytacje i referencje

dokumenty firmyTutaj znajdziesz nasze referencje oraz dokumenty akredytacyjne.